FIFA11 - Zespoły > Borussia Dortmund

Kariera

(1/2) > >>

Patric:
Witajcie. Z tej strony Patrico (nikt się pewnie nie domyślił :D). Po dość długim rozbracie z forum, karierami, powracam, jednak ponownie z dość nietypowym projektem. Już kiedyś takowy prowadziłem, szło całkiem nieźle, jednak na przeszkodzie stanęły problemy techniczne i nie ukrywam trochę lenistwo. Teraz człowiek trochę starszy, bardziej ogarnięty, więc można coś ponownie tworzyć, szczególnie, że nie prowadzę w obecnym momencie kilku projektów na raz, jak to miało miejsce poprzednim razem. Dosyć jednak opowiadania zbędnych historii, przejdźmy do teraźniejszości.

Jak widać, chodzi o drużynę złożoną z ekipy Pesleague, kiedyś prowadził to również PortoFan, zresztą ze świetnym skutkiem. Było to już wieki temu, więc warto spróbować ponownie, szczególnie, że takie rzeczy kręcą mnie bardziej niż zwykła kariera. Dawno żadnej nie pisałem, a po słowach veeq. w jednym z wątków po prostu coś mnie natchnęło. Od tamtego czasu wiele myślałem nad tym i postanowiłem, że spróbuje. Zanim w ogóle pomyślicie, czy warto się zapisać, chciałbym Wam przedstawić kilka zamysłów, jak to wszystko miałoby wyglądać.
Po pierwsze chciałbym jakoś pokierować zawodników/narodowości/ligę w jednym kierunku. O co chodzi? W pierwszej mojej karierze FC.1 Bonn graliśmy w lidze niemieckiej, w której było bodajże tylko dwóch Niemców, a skład w większości tworzyli Polacy, więc było to dość mało realistyczne. Teraz już na początku chciałbym obrać kierunek (oczywiście ostateczny wybór i tak będzie należał do Was), w który będziemy szli. Dla atrakcyjności kariery postawiłem na trzy opcję i jednym z waszych pierwszych zadań będzie wybranie dla Was tej jednej, najbardziej odpowiedniej. W grę wchodzi Polska Ekstraklasa, Angielska Football League 1 (3 klasa rozgrywkowa) albo Football League 2 (4 klasa rozgrywkowa). Nieważne, co byśmy wybrali, będziemy musieli zastąpić jakiś zespół i grać pod ich nazwą/ herbem itd. Na pewno wiecie o co chodzi, niestety brak edycji na konsoli nie pozwala mi na większą ingerencję w grę.
Po drugie, chciałbym wprowadzić kilka dodatkowych rzeczy, które planowałem w karierze Bonn, a nie pojawiły się one w karierze. Polegałyby na rozbudowaniu trochę fabuły całej kariery o dodatkowe aspekty poza boiskowe, w których moglibyście poznać trochę pozostałych graczy... No w każdym bądź razie, byłoby to coś wydaje mi się ciekawego i nowego i myślę, że mogłoby się Wam to spodobać.

Zdaję sobie sprawę, że może być mało chętnych, ale wierzę, że uda się zebrać przynajmniej 15 osób, aby móc już swobodnie grać. Jeśli dacie mi tą szansę i zapiszecie się do tego projektu, będę Wam niezmiernie wdzięczny. Was to praktycznie nic nie kosztuje (najwyżej stracicie te 5 minut :D), a ja będę miał bazę pod stworzenie całkowicie nowego projektu. Jeśli doczytałeś/aś to do końca, jestem Ci wdzięczny.. Teraz możesz się już zapisać, formularz znajdziesz poniżej! :D

W spoilerze macie czysty formularz, nie musicie nic wymazywać :D
[spoiler]
--- Kod: ---[b]Imię:[/b]
[b]Nazwisko:[/b]
[b]Data urodzenia:[/b]
[b]Lepsza noga:[/b]
[b]Pozycja:[/b]
[b]Numer:[/b]
[b]Waga/wzrost:[/b]
[b]Wygląd:[/b]
[b]Korki:[/b]
[b]Akcesoria:[/b]
[b]Umiejętności:[/b]

[b]Liga do wyboru:[/b]
[b]Narodowość:[/b]
--- Koniec kodu ---
[/spoiler]

Imię: To chyba jest dość proste :D
Nazwisko: Musi posiadać wasz nick, oczywiście może być on przybrany w różne formy i nie musi brzmieć dokładnie tak samo, po prostu, żeby było wiadomo o kogo chodzi (bez cyfr proszę)
Data urodzenia: D-M-R (1970-1998)
Lepsza noga: Do wyboru macie prawą, albo lewą 8)
Pozycja: Proszę o podanie jednej głównej oraz jednej dodatkowej, obok znajdziecie listę dostępnych pozycji: [2x Bramkarz, 8x Obrońca, 8x Pomocnik, 2x Napastnik], jeśli będzie więcej chętnych, to super!
Numer: To chyba jasne, proszę tylko, żeby się nie powtarzały :D
Waga/wzrost: 50-115 kg / 150-215 cm
Wygląd: Możecie mi podesłać jakieś zdjęcia, na których powinienem się wzorować, bądź podać mi jakieś konkretne wytyczne (FIFA 16), dzięki temu, każdy będzie inny. Szczególnie mowa tutaj o fryzurach, zarostach, karnacjach i jak tam chcecie, wyglądzie całej twarzy.
Korki: Marka / model / kolor, wiadomo, nie wszystkie są.
Akcesoria: Opaski na rękę / opaski na kostkę / koszulka schowana czy wyciągnięta / rękawy długie czy krótkie / rękawiczki
Umiejętności: Każdy zawodnik będzie tworzony losowo, dlatego, aby stworzyć jedynego w swoim rodzaju gracza, możecie wybrać sobie trzy umiejętności, które będą ulepszone odpowiednio o 7, 5 i 3.

Liga do wyboru: Polska Ekstraklasa / Angielska Football League 1 / Angielska Football League 2
Narodowość: Jeśli wygra Ekstraklasa, do wyboru (Polska, Rosja, Litwa, Łotwa, Ukraina, Słowacja, Czechy), jeśli postawicie na angielską ligę, możecie wybierać spośród (Anglia, Irlandia Północna, Irlandia Południowa, Szkocja, Walia, Islandia)

Wolne pozycję: BR, BR - LO, LO, PO, PO, ŚO, ŚO, ŚO, ŚO - LP, PP, PP, ŚP/ŚPD, ŚP/ŚPD, ŚPO, ŚPO - N, N
Zajęte numery:

Także, nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko się zapisywać :D

Patric:









Patric:




Patric:
Odcinek #1




01.07.2015
"David Moyes oficjalnie trenerem Pompey"

Patric:


Pełna nazwa: Portsmouth Football Club
Przydomek: Pompey
Barwy: niebiesko-białe
Data założenia: 5. kwietnia 1898
Liga: Football League 2
Stadion: Fratton Park (poj. 21 100 tys.)

SUKCESY:
Mistrzostwo Anglii: 1949, 1950
Puchar Anglii: 1939, 2008


Sezon 2014/2015 miał być przełomowy dla Portsmouth FC. Przełomowy, bo od wyników zależały dalsze losy klubu co do jego przynależności. Właściciel Pompey dał jasno do zrozumienia, brak awansu do League One poskutkuje sprzedażą. Niestety... Sezon zakończył się bardzo słabo. Portsmouth zajęło dopiero 16. miejsce ze stratą aż 28. punktów do miejsca dającego pewny awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Iain McInnes- właściciel, jak zapowiedział, tak też uczynił. Kilka dni po ostatnim ligowym spotkaniu klub został wystawiony na sprzedaż.

Przed dłuższy czas nikt nie kwapił zainwestować pieniędzy w zakup "tonącego statku". W trakcie rozpadu najpierw odszedł trener zespołu, Andy Awford, a chwilę później masowo swoje kontrakty rozwiązywali piłkarze pierwszej drużyny. Powód? Niepewna przyszłość.

Wtem do gry włączył się drugi najbogatszy człowiek na świecie, Carlos Slim Helu, meksykański przedsiębiorca, magnat telekomunikacyjny, właściciel Telmexu. Wykupił on w pełni prawa do klubu oraz spłacił wszystkie należności, w tym zaległe pensje zawodników, którzy niewiele wcześniej rozwiązali kontrakty. Co ciekawe, Meksykanin posiada już w swoim dorobku trzy inne zespoły piłkarskie. Dwie meksykańskie pierwszoligowe drużyny: CF Pachuca i Club Leon oraz trzecioligowy hiszpański Real Oviedo. Poniżej przytaczamy fragment wypowiedzi nowego właściciela z dzisiejszej konferencji prasowej.


--- Cytuj ---          Większość z Was pyta mnie, Carlos, po co Ty się pchasz w tak mały klub, jaki to ma sens? Ja wtedy odpowiadam i odpowiem raz jeszcze. Portsmouth to zespół ze wspaniałą historią, mieli lepsze i gorsze momenty, zdobyli dwukrotnie Mistrzostwo Anglii, grali tutaj klasowi zawodnicy. Niestety często tak bywa, że osoby, które nie potrafią dobrze zarządzać pieniędzmi, coś psują. Przypadek mojego poprzednika jest trochę inny, przerost ambicji? Być może, nie mi w to wnikać. Teraz klub ma inne plany..

          Czy ja będę wydawał wielkie miliony? Być może tak, ale niekoniecznie na zawodników. Chcę zatrudnić renomowanego trenera, z przeszłością w Premier League. Trenera, który będzie w stanie dobrze poprowadzić zespół do sukcesów, to będzie nasza główna misja. Z kilkoma rozmawiałem jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji w sprawie zakupu klubu. Jeden wyraził wielkie zainteresowanie tym projektem i możliwe, że to właśnie on zostanie nowym szkoleniowcem Pompey.

          Jeśli chodzi o piłkarzy, weźmiemy ich z naszej Akademii. Znajduje się w niej naprawdę wielu młodych, bardzo utalentowanych graczy, którzy tylko czekają na chwilę, w której będą mogli się wykazać. Teraz jest ich czas. Nasi skauci wyselekcjonowali grupę piłkarzy, którzy już teraz są w stanie zagrać na odpowiednim poziomie, jednak ostateczną decyzję co do kadry podejmie dopiero nowy trener, a to zapewne nastąpi już niedługo.
--- Koniec cytatu ---

01.07.2015
"David Moyes oficjalnie trenerem Pompey"

Nie tak dawno Carlos Slim Helu podczas prezentacji siebie jako nowego właściciela, zapowiadał głośny transfer trenera. wtedy jeszcze nie zdradzał wielu szczegółów, ale dziś już wszystko jest jasne. 52-letni Szkot, David Moyes od dziś jest pierwszym trenerem Portsmouth FC! Jego kontrakt obowiązywać będzie do 2018 roku z możliwością jego przedłużenia o kolejne lata. Suma jego wynagrodzenia nie jest znana.

Nowy szkoleniowiec niebiesko-białych swoją trenerską karierę rozpoczynał w 1998 roku obejmując Preston Nordh End. Zespół z zaplecza Premier League poprowadził zaledwie 38 razy, po czym w 2002 roku przeniósł się do Evertonu, z którym między innymi wdukrotnie awansował do europejskich pucharów, co nie udało się innym trenerom Evertonu od 1985 roku. Po 500. meczach spędzonych na ławce jako trener The Toffees odszedł jako następca Sir Alexa Fergusona do Manchesteru United. Tam niestety nie zrobił wielkiej kariery i już po niecałym roku został zwolniony z funkcji managera Czerwonych Diabłów. Po półrocznej przerwie, Moyes objął stery Realu Sociedad, ale również i tam nie zdołał zadomowić się na dłużej i przed kilkoma tygodniami za porozumieniem stron rozwiązał umowę. W nowym klubie jego głównym zadaniem będzie utworzenie kolektywu, dzięki któremu Portsmouth będzie mogło jak najszybciej awansować do Premier League.

Zarząd Portsmouth życzy nowemu trenerowi samych sukcesów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej